Всередині нас криються потенційні творчі можливості, й ми повинні працювати щосили, щоб розкрити цей потенціал

вівторок, 18 січня 2022 р.

Класна година "ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ"

22  січня  2022  року  учні 11-А класу згадали 

Пам'ятну дату  "ДЕНЬ  СОБОРНОСТІ  УКРАЇНИ". 

💥Це  День Собо́рності України — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року.

💥Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу.

💥День Соборності України: це  традиція.  Головною традицією у День Соборності став живий ланцюг — історія цієї традиції починається з 1990 року, коли патріотично налаштовані українці вирішили так символічно продемонструвати державну єдність. Він протягувався з Києва до Львова та Івано-Франківську, Стрия, Тернополя, Житомира та Рівного. 

Наш  ліцей  23  з нагоди Дня соборності України щорічно влаштовують живий ланцюг, таким чином символізуючи об’єднання Сходу та Заходу України, в знак поваги до цього свята. Усі охочі діти (а їх  завжди дуже  багато) долучаються  до дійства беруть із собою державні жовто-блакитні прапори, та просто приєднуються, ставши частинкою ланцюга.

Немає коментарів:

Дописати коментар