Всередині нас криються потенційні творчі можливості, й ми повинні працювати щосили, щоб розкрити цей потенціал

середа, 18 травня 2022 р.

Випускники взяли участь у ZOOM-зустрічі з представником ЗНУ. Тема "Особливості національного мультипредметного тесту. Вступна компанія 2022 року.Освітні програми філологічного факультету ЗНУ"

 18 травня   2022 року  у 11-А  та 11-Б  класі  відбулася    інформативна ZOOM-зустріч з  представником ЗНУ.     Тема: "Особливості національного  мультипредметного тесту.  Вступна  компанія 2022 року.  Освітні програми філологічного  факультету ЗНУ"

Зустріч провела представник ЗНУ  Ірина  Миколаївна Бакаленко -   " Філологічний факультет Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), зустрівся з старшокласниками ЗАЛ  №23 в онлайн-форматі. Розглянули питання успішної підготовки до Національного мультипредметного тесту та цьогорічної вступної кампанії – пріоритетні для абітурієнтів. Питання, які   розглядалися були різноманітними: це – інформація про блоки Національного мультипредметного тесту (НМТ), особливості тестових завдань, критерії оцінювання тестових завдань і коефіцієнти до результатів НМТ, демонстраційний тест від Українського центру оцінювання якості освіти, пункти тестування, терміни створення електронних кабінетів вступника та подання документів до закладів вищої освіти, особливості написання мотиваційних листів. Дізнатися більше про ці відповіді на ці питання можна за лінком: https://testportal.gov.ua/    У центрі особливої уваги учнів опинились питання підготовки до Національного мультипредметного тесту. Саме тому слушною для старшокласників стала пропозиція взяти участь у пробному мультипредметному тесті від Запорізького національного університету. Це дозволить  перевірити свої знання та вміння й визначитись із подальшою підготовкою до основної сесії НМТ, а також у безкоштовних консультаціях щодо підготовки до всіх складників мультипредметного тесту та творчих конкурсів. Зареєструватися на участь у пробному тесті можна за лінком: https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=student%2Fregistration&id_group=83  На початку зустрічі доцентка кафедри української літератури Ірина Бакаленко розповіла старшокласникам про особливості освітніх програм філологічного факультету ЗНУ: «Середня освіта (Українська мова і література)»; «Філологія. Українська мова та література»; «Слов’янський переклад (польський) та міжкультурні комунікації», звернувши увагу на нову освітню програму «Прикладна лінгвістика». Презентація переваг навчання на факультеті, практичної підготовки студентів, можливостей працевлаштування та подальшого кар’єрного зростання, насиченого подіями студентського життя переконала школярів у перспективах професійної самореалізації його випускників. Презентація чат-боту «Абетка вступника філологічного факультету», що допоможе швидко знайти корисну, необхідну й завжди актуальну інформацію. У ньому йдеться про освітні програми філологічного факультету ЗНУ, тобто про те, що вивчатимуть у рамках освітніх програмах майбутні студенти і ким зможуть працювати; студентське життя; «мотиваційні листи» від випускників факультету. За допомогою чат-бота можна дізнатися про особливості та складники Національного мультипредметного тесту, критерії їхнього оцінювання, типові помилки та лайфхаки підготовки до написання тестів, і, звичайно ж, про вступну кампанію 2022 року. Більше деталей – за лінком: https://t.me/abetkavstupnika2022_bot     Випускники 2022 року  запрошуємо до філологічної родини ЗНУ!"
💭  Дякуємо  Запорізькому національному університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) за запрошення цьогорічним вступникам зареєструватись на безкоштовний пробний мультипредметний тест, який заплановано проводити в період із 23.05.2022 року до 31.05.2022 року на платформі системи електронного забезпечення навчання Moodle ЗНУ  за лінком: https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=student%2Fregistration&id_group=83      
💭Дякуємо  за  інформацію   та   відповіді   на   запитання  представнику  ЗНУ та  класному  керівнику  та   всій  адміністрації   нашого    ЗАЛ № 23 за організовану зустріч. 

 💭 Філологічний  факультет ЗНУ  0662388531   Ірина  Миколаївна  Бакаленко 
Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU
Сайт: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/
e-mail: vdpp_znu@ukr.net
телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU
Facebook: https://www.facebook.com/vdpp.znu
YouTube: https://www.youtube.com/user/ZNUofficial/videos?view_as=subscriber
Instagram: https://www.instagram.com/vstupnyk_znu/?hl=ua

 

Немає коментарів:

Дописати коментар