Всередині нас криються потенційні творчі можливості, й ми повинні працювати щосили, щоб розкрити цей потенціал

середу, 5 січня 2022 р.

Етнографічний гурток "Світлиця" вітає усіх з Різдвом Христовим!

 
   💥 6 січня українці святкують Різдво Христове.Цей вечір називають Святим і зустрічають його у родинному колі. До появи на небі першої зірки нічого не можна їсти. Традиційно господині в Україні готували 12 пісних страв, бо це був останній день посту.
  💥 Святкування Різдва починалося, коли на небі з'являлася перша зірка. Саме вона сповістила про народження  Христа. У цей вечір родина збиралася за  столом, на якому обов'язково були кутя та узвар, пісні голубці, риба, вареники, пиріжки, пампушки,борщ. Вечеря починалася з молитви, а потім - куті. 
 💥 У Святвечір ходили колядувати.Діти розносили по домівках кутю і співали пісень, за це господарі нагороджували колядників грошима і солодощами.

Етнографічний гурток "Світлиця" вітає  усіх з Різдвом Христовим!

1 коментар:

  1. Як я повернула свого розлученого чоловіка за допомогою привороту доктора АЛАБА... Мене звати Ізабелла Ітан. Коли я читав свідчення в Інтернеті про те, як доктор АЛАБА, найяскравіший і найсильніший заклинатель, допомагає повернути чоловіка, що розлучається, Кохану. Мені було цікаво, як це може бути правдою, адже багато хто підводив мене в минулому без жодного результату. Я просто відпустив пост і перемістився по форуму. Знову звернувшись до мого повідомлення, якась особа опублікувала й сказав, що перевірений кидає заклинання. Після того, як вона прочитала пошту, це був той самий чоловік, доктор. АЛАБА, про яку вона говорила. Тож у мене немає іншого вибору, як дійсно перевірити, як він працює. Я була повністю спустошена, коли мій коханий чоловік покинув мене. Наче весь мій світ зникав у горі й болі. Я знаю, що це звучить дивно, але з усіх заклинарів, з якими я спілкувався, він єдиний, хто залишив у мене враження, що я такий правдивий і надійний. Більше ніж його слова, він повернув мого чоловіка і здійснив усі мої бажання. Зараз він лояльний, приділяє мені увагу, щонеділі дарує мені квіти, ми часто ходимо в кіно і ресторан. мій чоловік прийшов до мене, вибачився за скоєну несправедливість і пообіцяв, що більше ніколи цього не робитиме. Відтоді все нормалізувалося. Ми з сім’єю знову живемо щасливо разом. Я буду вічно вдячний, що перетворив своє життя з пекла в рай! Я вважаю, що той, хто потребує допомоги, повинен звернутися до нього за допомогою. Нехай Бог і надалі використовує вас, щоб врятувати розрив. У кого є проблеми в шлюбі, проблеми з розлученням, втрачений коханий або якісь проблеми у стосунках, ви можете зв’язатися з ним (dralaba3000@gmail.com). Або WhatsApp/Viber йому за номером +1(425) 477-2744

    ВідповістиВидалити