Всередині нас криються потенційні творчі можливості, й ми повинні працювати щосили, щоб розкрити цей потенціал

четвер, 19 серпня 2021 р.

Сердечно ВІТАЄМО ВСІХ з 30 річчам "Днем Незалежності України"!

 Вітаємо Вас  всіх  з найбільш визначним святом кожного громадянина – Днем незалежності   УКРАЇНИ– світлим святом Української Державності!

💥  30 років незалежності – це справді знакова подія, тому що Україна – молода країна з багатовіковою історією.  Упродовж сторіч мільйони українців боролися за здобуття незалежності, пройшли через зради, війни та голодомори. А здобувши таку омріяну свободу й державність, уже покоління наших сучасників було змушене відстоювати свободу та європейський вибір на революціях, а згодом – зі зброєю в руках захищати суверенітет і територіальну цілісність Української держави від зазіхань північного сусіда.

💥  За 30 років незалежності Україна подолала надзвичайно багато викликів. Але ми вистояли, стоїмо й неодмінно переможемо! 

💥   Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто дбати про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

💥   День  незалежності України! Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.  

  Від щирого серця й від усієї душі   ЗАЛ  №23  зичємо  всім здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах, і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Всім перемог в усіх добрих справах. Слава Україні !Немає коментарів:

Дописати коментар