Всередині нас криються потенційні творчі можливості, й ми повинні працювати щосили, щоб розкрити цей потенціал

понеділок, 9 березня 2020 р.

Корисні сайти до Дня народження Тараса Григоровича ШевченкаПортал Шевченкаь  www.kobzar.ua
інтернет-ресурс де можете знайти на мапі світу всі шевченківські місця, музеї, пам’ятники.
Портал   http://www.kobzar.info
це корисний інтернет-ресурс де через призму Шевченківського віщого слова та на прикладі сторінок з його життя показати найвищу суть українського народу, у якій зібрано все – наша культура, мова, історія, звичаї та традиції; наша етика та естетика; національна філософія та духовність.
Енциклопедія життя і творчості Тараса Шевченка   www.t-shevchenko.name
Даний проект від сучасних шевченкознавців допоможе дати вичерпну інформацію про Тараса Шевченка: тексти творів, листи, фотогалереї,… Сайт онолюється, є новини.
Шевченківська енциклопедія     www.shevchcycl.kiev.ua
Eлектронна версія “Шевченківської енциклопедії” у чотирьох томах, яка нині готується Інститутом літератури НАНУ за участю шевченкознавців України, діаспори та країн близького і дальнього зарубіжжя.
Національний музей Тараса Шевченка    www.shevchenkomuseum.com.ua
Національний музей Тараса Шевченка зберігає, вивчає та пропагує поетичну та мистецьку спадщину Генія українського народу. Кожен, хто завітає до музею, побачить прижиттєві видання «Кобзаря», картини, малюнки та офорти, особисті речі Тараса Шевченка, архівні матеріали та рідкісні фотографії, картини українських та російських художників ХІХ–ХХ століть, старовинні меблі.
Історико-культурний заповідник «Батьківщина Тараса Шевченка»
Територіальний і духовний центр України – Черкащина – поєднав села Моринці, Шевченкове, Будище, Вільшану у Національний заповідник “Батьківщина Тараса Шевченка”. У цих середньонаддніпрянських селах із славною історією та могутнім духовним потенціалом пройшли дитячі роки Кобзаря українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.
                       
Тарас Григорович Шевченко http://taras-shevchenko.in.ua/index.html 
Мета створення цього проекту — зібрати до купи як можна більше корисної інформаціїї про Тараса Шевченка та його творчість на сторінках одного сайту. Тут ви знайдете вірші та прозу, переглянете картини, ознайомитесь з біографією та творчим шляхом. Прочитаєте статті про поета, дізнаєтесь про цікаві і маловідомі факти з його життя, побачите рідкісні фото та зображення великого Кобзаря. Унікальний свого роду в інтернеті розділ сайту – музика та пісні на вірші Шевченка. Також є можливість переглянути художні та документальні фільми на тему Шевченка.
Цікаві факти про  Т.Г. Шевченка

Немає коментарів:

Дописати коментар